MANKENLİK VE ZARAFET
Hayatta daha başarılı adımlarla ilerlemek ve hem de sektörde yer almak isteyen herkese açık olan bu eğitim programımızda, duruş, yürüyüş, aksesuar kullanımı, hızı makyaj, moda ve giyim derslerinin yanı sıra podyum, televizyon ve fotoğraf çekimi için estetik dersleri de verilmektedir.

Süre: Haftada 2saat x 12 hafta = 24 saat

PROFESYONEL MAKYAJ
Televizyon, fotoğraf, tiyatro, sahne ve show gibi tamamen profesyonel alanda kullanılacak estetik ve plastik makyaj tekniklerini bu dersimizde uygulamalı olarak deneyimli eğitmeninizden öğreneceksiniz. Bununla birlikte gerçek stüdyolarda ve kulislerde pratik yaparak profesyonel çalışma ortamını da tanımış olacaksınız.

Süre: Haftada iki gün 3er saat x 12 hafta = 72 saat

BİLGİSAYARDA MODERN ARANJE TEKNİKLERİ
İleri seviyede müzikle ilgilenen veya kendi çabalarıyla müziğe yeni yorumlar katmayı amaçlayan tüm müzikseverlere açık olan bu eğitim programımızda, müzik bilgisinin yanı sıra uygulamalı olarak bilgisayar kullanımını da için içine katarak profesyonel anlamda yeni başarılar elde edebilirsiniz.

Süre: Haftada 2 saat x 12 hafta = 24 saat

BİLİNÇLİ VE RİTMİK YAŞAM
Günlük çalışma yaşamındaki temponuzu nasıl kullanacağınızı ve nasıl arttırabileceğinizi bu programda öğrenerek daha verimli bir hayata merhaba diyeceksiniz. Bu programı Türkiye'de uygulayan tek isim olan Tuncay VURAL, sizleri yeni bir hayata hazırlayacak.

Süre: Haftada 2 saat x 12 hafta = 24 saat

RADYO PROGRAM SUNUCULUĞU
Radyo programcısı olmanın ve program sunmanın en ince detaylarını ve tekniklerini  bu dersimizde konusunun önde gelen isimlerinden Okan KARACAN’ DAN öğreneceksiniz. Bir yandan eğitim alırken bir yandan da gerçek radyo stüdyolarında eğitmeninizle birlikte canlı yayın sunarak mesleğe ilk adımınızı da atmış olacaksınız.

Süre: Haftada 2 saat x 12 hafta = 24 saat + Uygulama

TV PROGRAM TASARIM VE DANIŞMANLIĞI
Televizyon programları konusunda yaratıcı fikirleri olup da bunları nasıl bir televizyon program teklifi haline getirebileceğinizi ve mevcut yayınlanan programların nasıl analiz edilerek daha randımanlı hale getirilebileceğini bu derste öğreneceksiniz. Böylece yaratıcı fikirlerinizi ticari anlamda kullanma olanağına da kavuşmuş olacaksınız.

Süre: Haftada 2 saat x 12 hafta = 24 saat

MODA VE REKLAM FOTOĞRAFÇILIĞI
Fotoğraf merakınızı amatör boyuttan profesyonel boyuta taşımak için konusunda uzman eğitmenimizle gerek teorik gerekse stüdyoda pratik olarak çalışma yapma imkanı bulacaksınız. Özellikle moda, reklam, dış mekan ve masaüstü fotoğraf çekim tekniklerini bu derste öğrenerek uygulayacaksınız.

Süre: Haftada 2 saat x 12 hafta = 24 saat + Uygulama

FONETİK DİKSİYON
İster profesyonel yaşamda olsun isterse günlük hayatta en önemli iletişim aracımız olan dilimizi daha doğru ve etkileyici biçimde kullanmak için konunun uzmanlarından eğitim alarak, hayata bir adım önde başlayabilirsiniz.

Süre: Haftada 2 saat x 12 hafta = 24 saat

RİTİM VE SES İLE ATMOSFER ÜRETİMİ
Müzisyen olmanıza gerek yok. Her insanda var olan içinizdeki yaratıcılığı keşfedebilirsiniz. Hissettiğiniz ritimleri ve sesleri kullanarak atmosfer yaratabilirsiniz. Doğaçlamayı iyi enerjiler aldığınız arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Süre: Haftada 2 saat x 12 hafta = 24 saat