PROFESYONEL DANS EĞİTİMİ
Özellikle uluslararası dans yarışmalarına hazırlanmak İsteyen ve dansı profesyonel düşünenler için ileri seviyede özel eğitim.

INTERNATIONAL LATIN AMERİKAN DANSLARI
Uluslararası kabul gören ana dallarda; Cha Cha Cha, Samba, Pasodoble, Rumba, Jive Öğrenmek isteyenler için.

HIP HOP
Günümüzün özellikle gençler tarafından en çok rağbet gören dans türünü usta eğitmenlerimizden öğrenmek size ayrıcalık tanır.

JAZZ DANS
Modern ve klasik bale sentezlerinden doğan, belirli bir kalıba sokulmayan, müzik ve ritme göre yoğun, tempolu ve hareketli bir dans türüdür.

FREE STYLE
Bedeni doğru tanıyarak ve müziğin ritmiyle beyninizi birleştirerek kendinize Özgü dans stilinizi belirleyebilirsiniz.

MODERN DANS
Vücudun doğal çizgilerini ve enerjisini kullanarak geleneksel dans tekniklerinin dışında hareket akışkanlığına dayalı bir danstır.

KLASİK BALE
Mimik, müzik ve dekor sanatlarını ileri standartta birleştirilerek kullanan bu dans bir tiyatro gösterisi olarak her zaman klasik olma özelliğini korur.

TANGO / VALS

Özünde aşk ve melankoli tutkusu yatan Tango, dans sırasında çok zengin doğaçlama fırsatları da yaratmasıyla duyguyu en fazla hissettiren danstır. Saray dansı olarak bilinen Vals ise dans edenlere farklı bir haz yaşatır.

SOSYAL DANSLAR
Salsa, Merengue, Bach ata, Rueda ve Mambo. Sıcak iklimlerin enerjisini ve harika ritmini yakalayacağınız dans türleri.

HALK OYUNLARI
Her bölgenin Otantik ve Modern Türk Halk Oyunlarını veya Sirtaki, Hint dansı gibi dansları öğrenmek size ayrıcalık katar.

MODERN FLAMENKO

Özgün bir sanat olan Flamenko, çingenelerin dans ve şarkılarını kapsamasının yanı sıra yöresel tanımlamalarla sınırlandırılamayacak kadar etkin olan bir dans türüdür. Sadece ayakların değil, bedenin de kullanıldığı zengin renkler içerir.

ORYANTAL
Kadının anatomisiyle birebir uyuşan en güzel dans tekniklerinden biri olan oryantal ve roman dans, müzik ritimleriyle de hayata daha fazla bağlanmanızı sağlayacak.

DANS HAZIRLIK SINIFI
Dans etmek isteyen fakat hangi bölümü seçeceğine bir türlü karar veremeyenler için Türkiye'de ilk defa yaptığımız bir uygulamayla öğrencilerimize bir ay süreyle, tüm profesyonel dans eğitmenlerimiz tarafından sırayla verilen örnek derslerle seçecekleri dans sınıfına hazırlıyoruz.

 

SÜRE
Haftada 2 saat x 16 hafta = 32 saat