Kaliteli Eğitim
Çağdaş eğitim sisteminin gerektirdiği tüm İhtiyaçlar göz Önüne alınarak hazırlanmış özet müfredatlar sayesinde, öğrenciyi zorlamadan, öğrenim seviyesini giderek yükselten bir tempoyla ve sadece teoride kalmayıp uygulamalarla pekiştirilmiş kaliteden ödün vermeyen bir eğitim sunuyoruz.

Nezih Bir Ortam
Akademimizin tarihi binasına uygun olarak düzenlenmiş çevre ve iç dokusuyla farklı bir eğitim kurumunda olduğunuzu hemen hissedeceksiniz. Konusunda uzman ve güler yüzlü personelimizle sorunlardan uzak bir eğitim almanın keyfini süreceksiniz.

Teknik Donanımlı Özel Sınıflar
Her sınıf, verilecek dersin kendi eğitim ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmiş, kaliteli tüm teknik ekipman ve donanımlarla da çağdaş eğitimin örnek kuruluşu haline gelmiştir.

Geniş Uygulama Olanakları
Ders içinde alınan eğitimin öğrencilerimiz tarafından uygulamaya dönüştürülmesi en büyük amacımızdır. Bu nedenle gerek eğitimcilerimizin kendi profesyonel ortamlarında, gerekse okul içinde oluşturulmuş özel mekanlarda ve bağlı bulunduğumuz ana kuruluş olan T.C. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu'nun Florya Yerleşkesindeki 600 kişilik dev gösteri salonlarında öğrencilerimiz basın eşliğinde sanatsal faaliyetlerini sergileme olanağı bulacaklardır.

Özel Sertifika
Bil Sanat Akademisi. T.C. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ'ne bağlı olan Sürekli Eğitim Koordinatörlüğü'nün bir kuruluşudur. Bu nedenle programlarımızı tamamlayan Öğrencilerimize üniversitemiz onaylı özel sertifikalar verilir.

Her Seviyeye Özel Eğitim
Eğitmenlerimiz, özel derslerin dışında toplu sınıflarda verilen eğitimde de her öğrenciyletek tek ilgilenerek algılama seviyelerine uygun olarak dersler vermektedir. Bu sayede yeni başlayanlarla, profesyonel olup da alt dallarda
ihtisas yapmak isteyenlere kadar her seviyede eğitim alma imkanı öğrencilerimize sunulmakladır.

Dünya İle Bütünleşen Eğitim
Öğrencilerimiz devam ettikleri programlarda Ülkemizin önde gelen sanatçılarından eğitimlerini alırken bir yandan da düzenleyeceğimiz vvorkshoptarta dünyaca ünlü sanatçılarla tanışma ve onların sanat tekniklerini Öğrenme fırsatını da bulacaklar.

Seçkin  Eğitmen Kadrosu
Verilen eğitimin kalitesinin en başta eğitim kadrosunun kalitesiyle orantılı olduğunun bilincinde olan Bil Sanat Akademisi'nde tüm eğitmenlerimiz uluslararası faaliyet gösteren ve akademik kariyeri olan sanatçılardan seçilmiştir. Her biri konusunda uzman olan ve toplum tarafından sanatsal faaliyetleri yakından takip edilen eğitmenlerimizle sadece sanatı değil, aynı zamanda sanatçı olmanın özelliklerini de öğreneceksiniz.